Merhaba değerli arkadaşlar, 2013 Mayısından beri GÖRSED üyelerimizin seçimleriyle sürdürmekte olduğum GÖRSED Genel Başkanlığı görevim, 24 Nisan 2017’de Ankara’da yaptığımız Genel Kurul toplantısından çıkan sonuçlara göre sona ermiş bulunmaktadır. Bu süreçte başta Onursal Başkanımız Prof. Dr. Vedat ÖZSOY’un hiç eksilmeyen destekleri ve GÖRSED Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerimizin katkıları sayesinde sınırlı imkanlarımızla derneğimizin amacına uygun etkinlikler yaptığımıza inanmaktayım. Elbette varsa bir başarı hepimize, eksiklikler ise yönetici olarak bana ait olduğunu da belirtmek isterim. GÖRSED’in birlikte çalıştığım fedakar ekibine, siz değerli üyelerimize, sanatçı/sanat eğitimcisi tüm dostlarımıza ve etkinliklerimizdeki paydaşlarımıza içtenlikle teşekkür ederim. 

 
Genel Kurulumuzdan enstanteneleri ekte sizlerle paylaşarak çok dinamik bir ekip olduğuna ve proje tabanlı çalışma azim ve becerisiyle çalışacağına inandığım yeni seçilen yönetimimize güvenim tam olduğunu ifade etmek isterim. 24 Nisan 2017 Pazartesi günü yapılan toplantımızda seçilmiş olup, aralarında yaptıkları görev dağılımına göre aşağıda isimleri bulunan GÖRSED Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerimize yürekten başarılar diler, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım. 
 
Bugünden sonra derneğimizin tüzüğü temelinde bir nefer olarak beraber çalışma azmi ve temennisiyle, hoşça kalın, sanatla kalın…

 
Prof. Dr. Ali Osman ALAKUŞ 
 
GÖRSED Yönetim Kurulu 
Prof. Dr. Melek Gökay              Genel Başkan 
Yrd.Doç.Dr. Güzin Ayrancıoğlu Genel Başkan Yardımcısı
Süleyman Dündar                     Genel Sekreter 
Bilge Aliusta                            Sayman
Doç. Dr. Nuray Mamur 
Kamuran Miyanyedi
Begüm Karabiber
 
GÖRSED Denetim Kurulu 
Doç. Dr. Levent Mercin 
Dr. Rukiye Dilli
Şükran Şahin

Görüşlerinizi belirtebilirsiniz :

×

Yorumlar kapalı.